bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Veido odos priežiūra žiemą.

Veido odos priežiūra žiemą.Prasidėjo gana sudėtingas sezonas, kuriam būdingas šiltas ir sausas klimatas butuose, bei šaltas ir drėgnas oras lauke. Vadinasi ir dėmesio jai turime skirti daugiau, negu šiltuoju metų laiku. Pagrindinės dvi odos priežiūros dedamosios yra maitinimas ir drėkinimas. Drėkinti odą geriausias vakare. Tam skirti geliai, natūralūs drėkinamieji kremai ir kitos priemonės. Maitinimui skirti vitaminai bei mineralinės priemonės. Kita serija – odą apsaugantys kremai.

Kaip reiktų naudoti išvardintas priemones? Užtenka kartą dienoje, rytą, nusiprausus. Tuomet ant odos tepamas apsauginis kremas, serumas ar pan. Šiam laikotarpiui charakteringos ilgos naktys ir trumpos dienos. Vadinasi, turime daugiau laiko pasirūpinti odos  gydymu bei priežiūra. Pavyzdžiui, parėjus iš darbo vartojame drėkinamąjį kremą, o prieš naktį „liftinguojantį“ – veido odą pakeliantį – taip didžiąją paros dalį oda gaus teigiamą poveikį. Juk su metais veido oda „nukrenta“ žemyn, nukara pagurklis. Nemalonūs pojūčiai pastebimi ir akių kampučiuose, lūpų kraštuose bei kt. Kremas traukia odą į viršų – veidas atrodo jauniau, kai yra pakeltas.

Reiktų nepamiršti ir kaukių veidui. Tam tinka ne tik pirktinės priemonės. Viską ką valgome (beveik) tinka dėti ir ant odos. Toms, kurios mėgsta natūralias priemones, geriausia vartoti ne pirktines, bet namuose darytas kaukes iš bulvių, kiaušinių, raugintų kopūstų, mielių, pieno, grietinėlės...

Be visų šitų dalykų, turėtume nepamiršti ir makiažo. Naudoti reiktų tik kokybišką kosmetiką, mūsų rekomenduojamą – mineralinę. Kaip jau buvo minėta anksčiau, odą reikia ne tik drėkinti, bet ir maitinti – tai reikia daryti vitaminais bei mineralinėmis priemonėmis. Odos priežiūrai reikalingų vitaminų galima gauti iš papildomai vartojamų vitaminų tablečių ar kapsulių – multivitaminų ar specialiai odos priežiūrai skirtų pakuočių.

Na o mineralais prisotinti odą galima mineralinės kosmetikos pagalba. Tokie mineralai kaip titano dioksidas ir cinko oksidas apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, ramina sudirgintą odą, bei gydo tokias odos problemas kaip veido raudonis. O taip pat rekomenduojama mineralus gauti ir iš kokybiškų maisto papildų.

Straipsnis parašytas remiantis keliais Lietuvos spaudos šaltiniais.
Šis straipsnis yra MineralineKosmetika.lt intelektinė nuosavybė,
viso straipsnio ar jo dalių naudojimas kitose žinasklaidos priemonėse
 ar interneto svetainėse be autorių raštiško sutikimo baudžiamas
pagal įstatymą
.
 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt