bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Perlų pudra. Perlų pudros kaukės

Perlų pudra. Perlų pudros kaukės


Perlų pudra buvo žinoma dar senovės Azijoje ir dėl jos unikalių savybių buvo naudojama tradicinėje kinų medicinoje: oda tampa švelnesnė, elastingesnė, jaunesnė. Perlų pudra gali būti naudojama ir kaip veido kaukių sudėtinė dalis, kurių metu pudroje esančios aminų rūgštys bei „mineralų kokteilis“ minkština bei maitina odą.

Perlų pudra turi raminantį, dezinfekcinį poveikį. Perlų pudros kaukės švelniai atstato jūsų odos natūralų grožį.

Perlų pudros kaukės turi būti naudojamos ant švarios ir sausos odos. Su kauke reiktų praleisti 10-15 minučių. Jei jūsų odą labai jautri – tai maždaug 5 minutes. Pašalinti kaukę reiktų šiltu vandeniu. Kad pajusti pilnavertį kaukės poveikį rekomenduotina procedūrą daryti 1-2 kartus per savaitę. Turinčioms jautrią odą – rečiau. Kaukės metu gali jaustis dilgčiojimas, šiluma, nes yra šalinamos mirusios ląstelės – oda atjaunėja. Ypač jautrią odą turinčioms tokia kaukė, gali lengvai deginti, oda parausti – bet tai laikinas poveikis. Tokie žmonės pirmą kartą turėtų elgtis atsargiai, kaukę naudoti neilgiau nei 3-5  minutes.

Kaukę naudojant pirmą kartą, rekomenduotina iš pradžių išbandyti ant nedidelių veido odos plotelių. Paimkite žiupsnelį perlų pudros, sumaišykite su vandeniu. Vandens naudokite tiek, kad nebūtų per skysta konsistencija. Kaukė turi būti pastos pavidalo. Nedidelį kiekį pastos patepkite už ausies. Priklausomai nuo jūsų odos tipo, palaikykite 5-10 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Prieš naudojant kaukę, susiriškite plaukus, kad netrukdytų. Nusiprauskite veidą ir kaklą su šiltu vandeniu. Tuomet švelniai pamasažuokite tas vietas, kur naudosite kaukę. Galite tai pakartoti. Atlikus procedūrą leiskite odai išdžiūti – nenaudokite rankšluosčio. Nudžiuvus galite panaudoti vitaminą E (aliejuką), apie 5 minutes leiskite aliejui susigerti į odą. Tuomet likučius galima pašalinti su simonsidijų (jojobos) aliejumi arba švelniu veido pieneliu.


Perlų pudros kaukių receptai.

 

Perlų pudros ir kiaušinių kaukė. 1-2 arbatinius šaukštelius (ne su kaupu) sumaišyti su 1 kiaušinio baltymu ir šiltu vandeniu. Naudokite kaukę veidui ir kaklo sričiai. Po 15-20 minučių švariai nusiplaukite šiltu vandeniu.

Medaus, kiaušinių ir perlų pudros kaukė. 1 arbatinį šaukštelį perlų pudros sumaišyti 1 citrinos sultimis, 1 kiaušinio suplaktu baltymu ir 1 arbatiniu šaukšteliu medaus.

Perlų pudros ir alyvuogių aliejaus kaukė. 1 arbatinį šaukštelį perlų pudros sumaišyti su alyvuogių aliejumi, kad gautųsi pasta, Ši kaukė atgaivins sausą, suglebusią odą.

Perlų pudros ir pieno kaukė. 1 arbatinį šaukštelį perlų pudros sumaišyti su pienu arba grietinėle. Pieno arba grietinėlės naudokite tiek, kad gautųsi pasta. Ši kaukė skirta odai atjauninti, bei pašalinti raudonį (acne). Nusivalius kaukę kelias minutes galite justi nedidelį niežulį, ar šilumą, tad leiskite odai kvėpuoti, nenaudokite drėkinamojo kremo kiek įmanoma ilgiau.

Žinotina, kad miegant organizmas beveik negamina streso hormonų, todėl oda godžiai sugeria tai, kas paskatina naktį natūraliai vykstančią regeneraciją. Tad didesnį efektą pasieksite jei kaukes darysite vakare prieš miegą, nes miego metu vyksta odos atstatomieji procesai.
Straipsnis parašytas remiantis keliais užsienio spaudos šaltiniais.
Šis straipsnis yra MineralineKosmetika.lt intelektinė nuosavybė,
viso straipsnio ar jo dalių naudojimas kitose žinasklaidos priemonėse
 ar interneto svetainėse be autorių raštiško sutikimo baudžiamas
pagal įstatymą.

 

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt