bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Raudonis ir žalias maskuotojas

Raudonis ir žalias maskuotojasAš visada turėjau raudonį ant skruostų, nosies, rankų. Vėliau atsirado ir ant ausų bei smakro. Kas baisiausia, kad kuo toliau, tuo labiau, bėgant metams, raudonis plėtėsi.

Aš buvau išbandžiusi daugybę kremų ir maskavimo priemonių. Tačiau niekas nepadėjo nei išgydyti raudonio, nei tinkamai  jo užmaskuoti. Kai kurių priemonių maskavimas buvo neblogas, tačiau nuo jų mane dažniausiai išberdavo spuogais, nes mano oda labai alergiška. Todėl kai norėdavau užmaskuoti raudonį visada tekdavo spręsti dilemą: raudonis ar spuogai?

Nelabai seniai aš išgirdau apie mineralinę kosmetiką. Ši žinia mane labai suintrigavo, nes buvo teigiama, kad ją galima naudoti net ir labai alergišką odą turinčioms moterims.

Tuo metu išbandžiau  pirmąjį mineralinį makiažo pagrindą, efektas buvo stulbinantis! Manęs neišbėrė!

Todėl pradėjau labiau domėtis mineraline kosmetika ir atradau žalią maskuotoją. Jis skirtas raudoniui maskuoti ir gydyti! Tai buvo viena laimingiausių dienų mano gyvenime. Pagaliau galėjau nustoti save kankinti ir spręsti Hamleto vertą dilemą: spuogai ar raudonis?

Žalias mineralinis maskuotojas puikiai maskuoja raudonį, ne tik ant veido, bet ir ant mano rankų. Tai ypač aktualu, kuomet noriu dėvėti palaidinę trumpomis rankovėmis. Dar geriau – po kelių mėnesių raudonis pamažėjo, oda pasidarė lygesnė ir švelnesnė.

Dėkoju ir žemai lenkiu galvą pieš tuos kas sukūrė mineralinę kosmetiką. Jei jūs turite panašių problemų, nelaukite ir išbandykite mineralinę kosmetiką!

 

Straipsnis išverstas iš užsienio spaudos anglų k. 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt