bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Mineralinė pudra

Mineralinė pudra


Drąsiai galime teigti, kad tai vienas naujausių grožio imperijos išradimų, kuris kaipmat sužavėjo užsienio žvaigždes.


Paprastas kremines pudras į mineralinę pudrą kaipmat iškeitė tokios pasaulinio garso žvaigždės kaip Jennifer Aniston, Sharon Stone, Madonna, Naomi Campbell ir daugelis kitų. Kodėl mineralinė pudra taip žaibiškai užkariavo gražuolių širdis? Kuo ji ypatinga? Tuo, kad itin lygiai dengia odą, leidžia jai laisvai kvėpuoti, maskuoja nelygumus, suteikia veidui gaivos ir natūralaus švytėjimo. Ant odos ji gula kaip skysta kreminė pudra, o makiažą fiksuoja ne prasčiau nei kompaktinė ar biri. 

Geros kokybės mineralinėje pudroje nėra spirito, talko, dažomųjų ir kvapiųjų medžiagų, mineralinio aliejaus, konservantų, todėl ji tinka net ir alergiškai veido odai. Kadangi ši pudra neužkemša porų, nieko blogo nenutiks, jei kokį kartą atsigulsite ir nenusivaliusios makiažo.


Mineralinėje pudroje yra ir dezinfekuojamųjų medžiagų, todėl kosmetologai ją leidžia naudoti iškart po valomosios kaukės ar nušveitus veidą specialiu grūdėtuoju šveitikliu. Mineralinė pudra ypač gerai sugeria odos riebalus, todėl ja padengtas riebus veidas visą dieną išlieka matinis.


Jei pasipudravusi mineraline pudra po kelių minučių prie veido prispausite baltą kosmetinę servetėlę, įsitikinsite, kad ši pudra netepa drabužių. 

Straipsnis paimtas iš Redakcija.lt
Originali nuoroda: http://www.redakcija.lt/main.aspx?show=article&id=5915

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt