bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Sezono naujovė - mineralinė pudra

Sezono naujovė - mineralinė pudra

 

Straipsnio autorė Ieva Gerčienė

Šio sezono naujovė - mineralinė pudra. Kai vietiniame prekybos centre už rankovės pačiupo kosmetikos konsultantė su klausimu, ar ką nors girdėjau apie mineralinę pudrą, tik patraukiau pečiais. Bet kai ir žurnaluose pasirodė žinomų kompanijų reklamos, pristatančios būtent tokią pudrą, smalsumas nugalėjo. Patraukiau į kosmetikos parduotuves su misija (ne) įmanoma - išsiaiškinti, kas tai? Kosmetikos stebuklas ar naujas reklamos ryklių kabliukas.

Nukeliavau tiesiai prie reklaminio stendo, kur gavau daug naudingos informacijos. Tiesą sakant, mineralinė dekoratyvinė kosmetika, nėra labai naujas, tačiau vis dar mažai girdėtas dalykas, bet šiuo metu ji vis populiaresnė.

Tad kuo ji ypatinga? Mineralinė pudra pagaminta iš skaidrių mineralų, kurie atrodo kaip milteliai. Nors ji yra miltelių pavidalo, veikia kaip skysta pudra. Lengvai pasiskirsto ant veido, susilieja su jo spalva, puikiai maskuoja ir gaivina veido odą. Dėka mineralų oda tampa švytinti. Juntamas lengvumo pojūtis. Jeigu pudra kokybiška ir gerai parinktas atspalvis, net nesimato , kad oda pudruota. Ji tiesiog atrodo lygi ir švytinti. Jos sudėtis gerokai skiriasi nuo įprastų kreminių pudrų. Populiariausių kreminių pudrų sudėtyje beveik visada rasim talko ir aliejaus, kurie užkemša poras ir skatina spuogų atsiradimą, kvapiųjų medžiagų ir konservantų, kurie gali alergizuoti jautresnę odą. Ji taip pat veikia ir kaip kompaktinė pudra - užfiksuoja makiažą . Todėl nieko daugiau tepti ant jos nebereikia. Mineralinė pudra ne tik lygiai padengia odą, bet ir drėkina ją, bei pamaitina naudingomis medžiagomis, kurių yra mineraluose. Sakoma, kad reguliariai ją vartojant, oda akivaizdžiai pagražėja.

Pasiryžau ir aš ją išbandyti. Rezultatu tikrai nenusivyliau. Oda atrodė labai graži ir lygi. Net ir atėjus vakarui, atrodė gaiviai ir šviežiai.

Pudra nepalieka žymių ant drabužių, tuo įsitikinti galima prie veido prispaudus baltą popierinę servetėlę. Nors esu pakankamai racionali pirkėja ir niekada nepuolu pirkti, kad ir labiausiai reklamuojamo daikto, ši pudra pasirodė vertas dėmesio pirkinys. Panaršius Interneto forumuose radau begalę teigiamų atsiliepimų ir naudingų, šios pudros gerbėjų patarimų.

Jeigu norim džiaugtis mineralinės pudros teigiamu poveikiu, labai svarbu pirkti tik kokybišką produktą. Jį išsirinkti galima išstudijavus sudėtį ant pakuotės. Jei jis be talko, aliejaus, kvapų, dažiklių ir kitų konservantų, tai greičiausiai - kokybiškas produktas.

Norint pudrą lygiai paskirstyti ant veido, reikalingas didelis šepetėlis. Geriausia natūralių šerelių, kad neerzintų odos. Su juo užkabinamas labai nedidelis kiekis miltelių ir sukamaisiais judesiais įmasažuojamas į odą. Miltelių reikia labai nedaug, tad ši pudra gana ekonomiška. Kaina tikrai prieinama, turint galvoje, kad ši pudra atlieka ir kreminės ir kompaktinės pudros funkcijas. Tikrai gerą ir kokybišką produktą galima įsigyti iki  30 svarų. Ar verta? Spręsti kiekvienai iš mūsų. Kaip sako mano pažįstama kosmetologė: mano oda per brangi, kad ant jos tepčiau bet ką. Manyčiau, kad ji teisi. Gamintojai siūlo, o mes renkamės. Svarbu pasirinkti teisingai.

Straipsnis paimtas iš londonietė.lt

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt