bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Diskusijos apie mineralinės kosmetikos sudėtį

Diskusijos apie mineralinės kosmetikos sudėtį

 

Šiuo metu apie mineralinę kosmetiką yra kalbama daug: forumuose, svečiuose, žurnaluose... Tačiau koks iš tiesų yra skirtumas tarp tradicinės ir mineralinės kosmetikos...

 

 

Vienas iš populiariausių svarstomų klausimų yra mineralinės kosmetikos sudėtis. Pirmoji to priežastis yra ta, kad esant tam tikroms sudėtinėms dalims, moterims būtų paprasta taikyti mineralinę kosmetiką, kuri padengtų veido odą nepriekaištingai lygiai. Be to, moterys labai vertina tai, kad mineralinė kosmetika yra natūralus apsaugininkas nuo neigiamų saulės spindulių. Daugelis moterų taip pat pastebi, kad laikui bėgant, jų oda tampa mažiau įtrūkusi, pamažėja paraudimas, netgi tuomet kai jos nebūna pasidariusios makiažo.

 

 

Naujausia kosmetikos tendencija yra ta, kad mineralinė kosmetika gaminama iš grynų mineralų. Šie mineralai faktiškai išgaunami iš žemės, juos naudoti yra sveika jūsų odai.

 

 

Keista tai girdėti... Nejaugi XXI amžiuje grįžime į senovę kuomet, moterys ant veido dėdavo neaiškios kilmės tešlą? Laikai keičiasi, ir kaip ten bebūtų, viskas grįžta atgal į gamtą... Šita tešla (mineralinis pagrindas) suteiks jūsų odai sveiką ir natūralią išvaizdą.

 

 

Mineralai kosmetikoje jau buvo žinomi maždaug 30 metų iki didžiojo bumo Amerikoje, tokiose šalyse kaip Egiptas, Marokas, Indija, Alžyras ir t.t., bet plačiai gaminama Jungtinėse Amerikos valstijose pradėta visai neseniai. Iš pradžių mineralinė kosmetika buvo skirta plastiko chirurgams ir dermatologams, kurie ją naudojo pacientams po įvairių kosmetinių procedūrų, siekiant padengti paraudimus ir numalšinti skausmą.

 

 

Anksčiau jei jums patikdavo spalvingas makiažas kildavo grėsmė, kad jūsų veido odą išbers, ji paraudonuos... naudojant mineralinę kosmetiką, tokie rūpesčiai išnyks kaip vakarykštė diena, juolab, kad šiuo metu be problemų galima išsirinkti norimą atspalvį... nuo matinių šiltų iki ryškių oranžinių ar raudonų spalvų!

 

 

Kaip ten bebūtų, mineralinės kosmetikos natūrali sudėtis – tai šiuolaikinis stebuklas, jau žinomas eilę metų!

 

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt