bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Pabandykite mineralinę kosmetiką ir pajuskite skirtumą

Pabandykite mineralinę kosmetiką ir pajuskite skirtumą

 

Jei dar nesi apsisprendusi ir niekada nebandei mineralinės kosmetikos, tai pabandyk bent kartą ir pajusk skirtumą! Pabandyk mineralinės kosmetikos makiažą bent vieną dieną ir atrask skirtumus tarp jos ir tradicinės kosmetikos!

 

 

Pastaruoju metu mineralinis makiažas tapo labai populiarus, ir yra netgi rekomenduojamas dermatologų. Jie turėjo nustatyti faktines aplinkybes, pavyzdžiui, ar miegoti nenusivalius mineralinio makiažo yra kenksminga... gana ironiška, bet būtent pirmieji mineralinės kosmetikos produktai ir buvo parduoti dėka dermatologų teigiamo įvertinimo! Nepaisant to, kad rinkos niša JAV sparčiai auga, gerą vardą turinčios kompanijos, tokios kaip Neutrogena, gydytojai pradėjo kurti savo mineralinės kosmetikos formulę! Vadinasi, tai tikrai yra verta dėmesio!

 

 

Mineralinės kosmetikos formulė yra sudaryta taip, kad būtų galima naudoti žmonėms, turintiems jautrią odą ir taip pat tiems, kuriems buvo atliktos plastinės chirurgijos operacijos. Taip pat žmonės turintiems spuoguotą veido odą ar turintiems paraudimų ant veido, galima naudoti ilgą laiką nesibaiminant jokio šalutinio poveikio.

 

 

Mineralinė kosmetika labai populiarėja tarp naujojo amžiaus moterų, kurios nebijo eksperimentuoti. Mineralinė kosmetika – tai naujasis atradimas, turintis plačią spalvų gamą, gydomųjų savybių ir savęs vertą kainą.

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt