bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Mineralinio makiažo privalumai

Mineralinio makiažo privalumai

 

 

Straipsnio autorė Leah R. Patterson

 

 

Dar nebandėte mineralinio makiažo? Aš labai rekomenduoju jį išbandyti, taip pat pasiūlyti  savo šeimos narėms, giminaitėms ir draugėms, pagaliau bet kuriai, kuri naudojasi kosmetika ir yra susirūpinusi dėl savo odos, pakviesti išbandyti mineralinę kosmetiką kartu. Mano nuomone, mineralinės kosmetikos sudėtyje yra tai, ką mes turėjome galimybę naudoti visą laiką, o ne sintetinę, chemija perkrautą kosmetiką, kurią mes naudojame nuo mokslo pramonės amžiaus pradžios.

 

 

Leiskite man paaiškinti. Mineralinė kosmetika yra pagaminta iš natūralių žemės pigmentų  Todėl ji neužkemša porų ir nedirgina – tai idealus sprendimas turinčioms labai jautrią odą bei brandžios odos savininkėms. Visiems yra žinoma, kad didžioji dalis ingridientų tradicinės kosmetikos gaminiuose yra bent jau nesveiki ir gali būti net pavojingi gyvybei. Taigi, kai egzistuoja geresnė alternatyva kodėl gi jos nepasirinkus?

 

 

Mineralinio makiažo sąraše daug šaunių priemonių. Be tradicinių makiažo pagrindų, pudrų ir maskuotojų galite įsigyti ir akių šešėlių, lūpų dažų, nagų lako, kosmetinių pieštukų ir t.t.

 

 

Jei įdomu, nuo ko prasideda mineralinis makiažas, aš siūlau, pradžiai įsigyti gerą makiažo pagrindą. Aš, beje, manau, kad kiekviena moteris turi turėti gerą mineralinio makiažo pamatą.

 

 

Mėgaukitės mineraliniu makiažu ir nepamirškite rašyti savo atsiliepimų forumuose!

 

 

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt