bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Bendrosios mineralinės kosmetikos naudojimosi taisyklės

Bendrosios mineralinės kosmetikos naudojimosi taisyklės

 

 

Daugelis moterų yra atradusios mineralinio makiažo pagrindo privalumus. Kaip žinoma mineraluose nėra cheminių medžiagų, kurios gali sujautrinti odą ar iššaukti odos uždegimus.

Taigi mes pateikiame informaciją, kaip teisingai naudotis mineraline kosmetika.

 

 

Labai svarbu yra turėti specialius šepetėlius mineralinei kosmetikai. Jų neturint, nenusiminkite, galite naudotis ir tais kuriuos naudojote iki šiol, tačiau norint nepriekaištingai pasidaryti makiažą mineraline kosmetika, turite įsigyti bent jau pirmąjį, iš išvardytų.

 

 

  • Kabuki arba šepetėlis pudrai (angl. – Kabuki / Large Powder Brush)
  • Šepetėlis maskavimui (angl. – Concealer Brush)
  • Šepetėlis skaistalams (angl. – Blush Brush)
  • Šepetėlis pudrai (angl. – Powder Brush)
  • Šepetėliai akims (angl. – Shadow Brush)
  • Šepetėlis akių linijai (angl. – Eyeliner Brush)

 

1. Odos paruošimas. Nuplaukite ir nusausinkite veidą. Atkreipkite dėmesį į T zoną. Ji privalo būti sausai nušluostyta. Odą patepkite drėkinamuoju kremu ar pieneliu. Palaukite iki 5 min. kol kremas įsigers į odą.

 

 

2. Odos trūkumų maskavimas. Norint paslėpti veido trūkumus, tokius kaip: veido raudonis, spuogeliai, išsiplėtę kapiliarai, paakių pajuodimai ir pan., naudojamas maskuotojas (angl. – concealer). Maskuotojas tepamas specialiu šepetėliu maskavimui (ang. concealer brush) arba tiesiog pirštu. Švelniai ir atsargiai tepant ant tų vietų, kurias pageidaujate užmaskuoti. Sumaišius maskuotojo su paakių kremu (vandeniu) gausite kreminės konsistencijos maskuotoją, kuris puikiai paslėps spuogelius bei akių pajuodimus.

 

 

3. Makiažo pagrindas. Užmaskavus visus nelygumus naudojamas makiažo pagrindas (angl. – mineral foundation). Naudokite kabuki ar kitokį specialų šepetėlį. Paberkite nedidelį kiekį miltelių į dangtelį. Sukamaisiais judesiais sukite šepetėlį dangtelyje, kol šepetėlio šereliai pasidengs mineralais, patapšnokite šepetėlį į dangtelį, kad nubyrėtų neprilipę mineralai, tuomet su šepetėliu bakstelkite skirtingose veido vietose ir pradėkite sukamaisiais judesiais „poliruoti“ veidą, nesvarbu į kurią pusę: prieš ar palei laikrodžio rodyklę, kaip jums patogiau. Kuo daugiau padarysite judesių, tuo geriau pasidengs jūsų veidas.

 

 

4. Makiažo pagrindo užbaigimas. Norint, kad makiažas ilgiau išliktų nepriekaištingas galite naudoti pudrą makiažo fiksavimui (angl. – veil). Ji padeda sugerti išsiskiriančius veido riebalus. Ši pudra dedama ant veido naudojant tokią pat techniką kaip ir naudojant mineralinį makiažo pagrindą, švelniais sukamaisiais judesiais ir šepetėliu pudrai (angl. – powder brush) švelniai padenkite veidą. Ji neturi jokio atspalvio todėl galite būti rami dėl makiažo pagrindo spalvos. Svarbu žinoti jog riebiai odai pudra makiažo fiksavimui naudojama prieš makiažo pagrindą. Kitų tipų odai naudoti reikia po makiažo pagrindo uždėjimo.

 

 

5. Skaistalai. Norint makiažą padaryti kuo gyvesnį, siūloma naudoti mineralinius skaistalus. Norint išgauti kuo natūralesnį atspalvį galima naudoti net kelių atspalvių skaistalus.

Skaistalus kaip ir makiažo pagrindą, bei kitą mineralinę kosmetiką reikia įsiberti į dangtelį, naudojant šepetėlį skaistalams (angl. – blush brush) jį patapšnoti į skaistalus, bei bakstelėjus ant skruostikaulio reikiamose vietose švelniais judesiais paryškinti. Norint labiau pabrėžti skruostų liniją aukščiau naudokite šviesesnius, o žemiau skruostikaulio tamsesnius skaistalus.

 

 

6. Akys. Dažniausiai akių šešėliai yra naudojami kaip ir bet kurie iki šios naudoti šešėliai. Mineralinius šešėlius galima naudoti sausus, o norint išgauti įspūdingesnę spalvą šlapius, pamirkius šepetėlį į vandenį. Todėl patartina turėti kelis šešėlių šepetėlius (angl. – shadow brush).

Akių linijai pabrėžti naudojamas specialus šepetėlis (angl. – eyeliner brush) taip pat naudojami mineralai. Gali būti naudojami birūs, įsiberiant į dangtelį reikiamą kiekį, arba šlapi pamirkius šepetėlį į vandenį.

 

 

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt