bareXminerals.lt - Natralaus groio pasaulis! Mineralines kosmetikos E-parduotuve. Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Atsakymai į klausimus

Atsakymai į klausimus

 

Gavome laiškutį iš mūsų lankytojos, tai nusprendėme parašyti straipsnį ir atsakyti į jai rūpimus klausimus. Gal būt yra ir daugiau moterų norinčių sužinoti atsakymus...

 

 

„Laba diena,


norėjau pasiteirauti, o kaip sužinoti kainas mineralinės kosmetikos (o jei tiksliau domina mineralinė pudra).Ir kaip galima įsigyti: ar tik Internete ar galima kažkaip \"gyvai\" :) pamatyti ir išsirinkti atspalvius??
Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Inga.“

 

 

Mineralinės kosmetikos kainos yra labai įvairios. Kaip ir kitų produktų, kainą dažnai lemia firmos vardas. Priklausomai nuo to, kiek lėšų įmonė skiria firmos vardui/produktui reklamuoti.  

 

 

Plačiai reklamuojama prekė visada bus brangesnė, nei tos firmos, kuri reklamai skiria mažesnius kaštus. Neapsigaukite rinkdamiesi brangiausią prekę, manydami, kad brangiausia yra geriausia, jog būtent žinomos firmos prekė yra geresnė.

 

 

Mineralinei kosmetikai gaminti dažniausiai naudojami grynieji žemės mineralai. Iš tikro jie neturėtų būti labai brangūs, juk tai žemės turtas. Tačiau dauguma firmų išleidusios dideles sumas savo prekės reklamai, bando „išlupti“ didelius pinigus iš galutinio vartotojo.

 

 

Kaip ten bebūtų pigiau-brangiau, vis dėlto tai veikia! Ši prekė iš ties yra verta savo pinigų. Perkant prekę būtina pasiteirauti apie jos sudėtį. Nes tarkime, mano žiniomis, mineralinėje Ardeco linijoje galima rasti parabenų ir kitų chemijų.

 

 

Dažniausiai mineralinę kosmetiką galima įsigyti tik Internetu, elektroninėse parduotuvėse. Žinoma galima rasti ir grožio salonų, kurie prekiautų mineralais, tačiau kaina visada bus didesnė.

 

 

Šiuo metu mums žinoma tik viena lietuviška mineralinės kosmetikos parduotuvė Internete: www.parisa.lt . Čia gan platus, skirtingų firmų, mineralinės kosmetikos pasirinkimas.

 

 

Kaip išsirinkti atspalvį? Mineralinės kosmetikos atspalviai yra keli (spauskite ant atspalvio pavadinimo ir išvysite nuotrauką):

 

 

Šviesiai odai: Fair, Light, Fair light – jei turite šviesią odą tiks vienas iš šių atspalvių, tinka šviesius plaukus turinčioms moterims, kurioms gražiai įdegti yra sunkiau. Dažniausiai oda įdega raudonai.

 

 

Vidutinio tamsumo: Medium, Medium beige, Warm (Medium Tan) – tai viena iš populiariausių spalvų, tinkanti kaukazietiško tipo moterims, dažniausiai tinka tamsius plaukus  turinčioms moterims (šatenėms, brunetėms). Saulėje šio tipo moterys dažniausiai dega rudai.

 

 

Tamsesnės odos tipams: Tan, Deep, Dark – tai tamsią odos spalvą turinčioms moterims dažniausiai  šiltųjų kraštų gyventojoms, mulatėms, juodaodėms.

 

 

Visada galima naudoti kelias pudrytes kad dar labiau pritaikyti prie odos atspalvio.

 

 

Iš anksčiau minėtos Internetinės parduotuvės, gan nebrangiai galima užsisakyti mėginukų.

 

 

 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2010 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.

Jolitos rankdarbiai. Mezgimas, nerimas, karoliuku verimas, fimo modelinas, siuvinejimas


468x60.lt