Parisa.lt - Angelikam veidui! Mineralines kosmetikos E-parduotuve.

 
 
 

Magic Minerals - kosmetika verta aukso...

Sveiki atvykę > Straipsniai > Mineralinės kosmetikos privalumai ir trūkumai

Mineralinės kosmetikos privalumai ir trūkumai


Makiažo revoliucija – taip mineralinę kosmetiką vadina jos gamintojai. Teigiama, kad mineralinė kosmetika puoselėja ir net gydo odą. Tai tikras perversmas kosmetikos rinkoje ar tik dar vienas reklaminis triukas?

 

Jau kelerius metus neatslūgstanti ekologijos banga ragina grįžti prie natūralumo visose srityse. Neatsilieka ir kosmetika. Populiariausiais pretenduoja tapti tie produktai, kurių gamintojai pabrėžia jų natūralumą ir mažą sintetinių medžiagų kiekį. Mineralinė kosmetika taip pat pristatoma kaip natūrali. Pudros, akių šešėliai, skaistalai – visa tai pagaminta iš natūralių mineralų, kurie, teigiama, naudingi odai. Vartojant tokią kosmetiką oda ilgainiui pagražėja. Kadangi dažnai skamba šūkis, kad toks makiažas gydo odą, mineralinė kosmetika užkariauja parduotuves.

 

Mineralinė kosmetika gaminama iš tokių mineralų, kaip cinko oksidas, titano dioksidas ir žėrutis. Jie smulkinami į dulkes, todėl ir mineralinė kosmetika dažniausiai yra miltelių pavidalo. Tačiau jos efektas – kaip skystos pudros. Makiažas įsigeria į odą ir, jei kosmetika kokybiška, jis beveik nematomas. Dėl mineraluose esančių švytinčių dalelių veidas atrodo lygus, švelnus ir skaistus. Mineralai drėkina odą, turi raminamųjų savybių, todėl teigiama, kad nuolat vartojant tokią kosmetiką oda pagražėja.

 

Vienas didžiausių mineralinės kosmetikos privalumų tas, kad makiažas itin lygiai pasiskirsto ir ilgai išlieka. Toks efektas pasiekiamas dėl miltelių smulkumo – kuo į mažesnes daleles susmulkinami mineralai, tuo geresnis efektas.veidas_kosmetika

 

Populiariosios mineralinės kosmetikos priemonės – biri pudra, skaistalai ir akių šešėliai. Tačiau ši kosmetika peržengia įprastos kosmetikos ribas ir tampa universali. Todėl tai, kas skirta skruostams, gali tikti akims, o tai, kas veidui – lūpoms. Skaistalais galite paryškinti akis ir suteikti žvilgesio antakių linijai. Norėdama, kad lūpų dažai ilgiau laikytųsi, jas galite papudruoti biria pudra: milteliai įsigers kaip skystas makiažo pagrindas.

 

Mineraliniai akių šešėliai ypatingi tuo, kad jų spalvas galite maišyti, susikurdama netikėtų atspalvių. Maišyti spalvas galite tiesiog pamirkydama šepetėlį į kelias šešėlių pakuotes. Tuo miltelių kosmetika pranašesnė už įprastą, kurios spalvas galėtumėte maišyti tik ant odos.

 

Visgi net jei teigiama, jog produktas pagamintas vien iš mineralų, nereiškai, kad jis sveikas jūsų odai. Kai kurie gamintojai naudoja sintetinį mineralą bismuto oksichloridą, suteikiantį mineralinei pudrai žvilgesio ir švytėjimo efektą. Būtent ši medžiaga ir lemia pagrindinius skirtumas tarp mineralinės kosmetikos produktų. Bismuto oksichloridas laikomas dirgikliu, todėl gali sukelti odos niežulį ar net bėrimus. Jis gali skatinti spuogų atsiradimą, tad jo derėtų vengti linkusioms į spuoguotumą, kenčiančioms nuo išsiplėtusių kapiliarų arba turinčioms jautrių odą.

 

Kaip dažytis?

 

Mineralinio makiažo ryškumą galite rinktis pačios. Plonas makiažo pagrindo sluoksnis vos matomas, todėl atrodo natūraliai. Tokiam efektui pakanka labai nedidelio kiekio pudros: pamirkykite šepetėlį į miltelius, nukratykite likučius ir tik tada dažykitės sukamaisiais judesiais. Ryškesniam makiažui tereikia užtepti dar vieną pudros sluoksnį. Beje, čia labai svarbu, kokį šepetėlį pasirinksite. Geriausia naudoti natūralių šerelių šepetėlį: jis bus minkštas ir kokybiškas, todėl galėsite tikėtis tolygaus dažų pasiskirstymo.

 

Ant veido mineralinio makiažo priemonės paskirstomos dideliais šepetėliais. Pudrai naudokite didelį šepetėlį suapvalintu galu. Skruostams paryškinti tiks šiek tiek mažesnis apvalus šepetėlis siaurėjančiu galu. Akių šešėliams dažyti įsigykite šepetėlį įstrižai nukirstu kampu.

 

Atskirkite tikrai gerą mineralinę kosmetiką

 

Jokių griežtų taisyklių kosmetikai, kuri nori vadintis mineraline, netaikoma, tad toks vardas gali būti suteiktas kiekvienam produktui, kurio sudėtyje vyrauja mineralai. Net jei šie mineralai ne visai natūralūs arba jei natūralūs mineralai naudojami tik cheminiai produkto sudėčiai praturtinti.

 

Mineralinę kosmetiką galima skirstyti į dvi grupes: tą kurios sudėtyje visiškai nesama sintetikos, ir tą, kurioje greta natūralių komponentų pridėta ir cheminių priedų, spalvinamųjų, kvapiųjų medžiagų.

 

Abiem atvejais galite tikėtis gražaus makiažo, tik iš sintetinės kosmetikos neverta laukti odos gydomojo poveikio. Pavyzdžiui, biri pudra su mineralais, kurios sudėtyje yra cheminių priedų, beveik nesiskiria nuo įprastos birios pudros, tad ir revoliucine jos vadinti nederėtų. Taigi pirkdamos makiažo priemones kruopščiai išstudijuokite sudedamąsias jų dalis.

 

Natūralia vadinama kosmetikoje neturėtų būti sintetinių aliejų, parabeno ir talko – medžiagų, užkemšančių poras.


Straipsnis iš Panelems.lt

Nuoroda www.panelems.lt/kosmetika/mineralines-kosmetikos-privalumai-ir-trukumai 
 
 
 

Mineraline kosmetika.lt - viskas apie mineralinę kosmetiką!
 
 

2009-2018 Visos teises priklauso www.mineralinekosmetika.lt
Draudziama be rastisko Mineraline kosmetika.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetaineje www.mineralinekosmetika.lt esancia grafine bei tekstine informacija ziniasklaidos priemonese bei kitose interneto svetainese.