Mineralinė kosmetika - informacija, kurią turėtum žinoti

 

 

Mineralinė kosmetika yra gaminama iš gamtinių mineralų, kurie yra išgaunami iš Žemės gelmių. Dauguma šių mineralų yra tam tikras derinys, kurį sudaro: žėrutis, titano dioksidas ir cinko oksidas, batmolis ir kitos medžiagos.

 

Dauguma mineralinių medžiagų yra vandeniui atsparios, todėl mineralinis makiažas paprastai išlieka visą dieną. Mineralinės kosmetikos gamybai naudojami mineralai yra labai smulkiai susmulkinti į miltelius, todėl patekę ant odos pasidengia labai tolygiai, o oda atrodo natūraliai.

 

Mineralai yra taip smulkiai susmulkinami, kad jie neužkemša odos porų, todėl oda nuolat „kvėpuoja“. Nereikia baimintis jei kosmetikos papuolė ant žaizdos! Ji juk pagaminta iš natūralių medžiagų, todėl nekelia jokios grėsmės jūsų sveikatai.

 

Mineralinės kosmetikos gamintojai pristato puikią spalvų gamą, iš kurios išsirinks bet kokį odos tipą turinti moteris, o taip pat ir eilę skirtingų produktų: mineralinę pudrą, mineralinius šešėlius, makiažo pagrindus, mineralinius maskuotojus ir pan.

 

Daugelis pasaulio gydytojų ir dermatologų jau pripažino mineralinę kosmetiką kaip odos priežiūros kosmetiką, nes ją naudojant „serganti“ oda ima akivaizdžiai sveikti: dingsta spuogai, dėmelės, oda tampa lygesnė ir švelnesnė.