Kaip pasidaryti idealų makiažo pagrindą

 

Sudrėkinkite savo veido odą prieš naudojant mineralinį makiažo pagrindą.

 

Naudokite drėkinamąjį kremą. Patepus veidą palaukite 10 minučių, leiskite kremui įsigerti į odą. Per drėgna oda gali tiesiog ištirpdyti miltelius. Galite leisti nudžiūti mažiau ar daugiau laiko, nebijokite paeksperimentuoti tam, kad atrastumėte tinkamą pusiausvyrą.

 

 

Probleminės sritys.

 

Paslėpti veido defektus tokius kaip raudonį, kapiliarus, spuogelius, paakių pajuodimus ir pan. naudokite mineralinį maskuotoją (angl. - concealer). Jo formulėje yra daug cinko oksido, kuris padeda gydyti veido uždegimus. Turinčios sausą odą gali naudoti maskuotoją su akių kremu, taip pasigamindamos kreminės konsistencijos pagrindą.

Maskuotojas tepamas specialiu šepetėliu maskavimui (concealer brush) arba tiesiog pirštu. Švelniai ir atsargiai tepant ant tų vietų, kurias pageidaujate užmaskuoti.

 

 

Makiažo pagrindas.

 

Užmaskavus visus nelygumus naudojamas makiažo pagrindas (mineral foundation). Makiažo pagrindo padengimui yra labai svarbus šepetėlis.

 

Naudokite kabuki ar kitokį specialų šepetėlį. Paberkite nedidelį kiekį miltelių į dangtelį. Tai leidžia išvengti sunaudoti per daug makiažo pagrindo. Juk visada galime, jei reikia, uždėti dar viena makiažo sluoksnį. Naudokite tik žiupsnelį ar šiek tiek daugiau. Sukamaisiais judesiais sukite šepetėlį dangtelyje, kol šepetėlio šereliai pasidengs mineralais, tuomet su šepetėliu bakstelkite skirtingose veido vietose. Svarbiausia apimti kuo didesnį veido plotą. Patartina įsigyti kuo didesnį šepetėlį.

Ant veido esančius makiažo miltelius su šepetėliu reikia įtrinti taip pat sukamaisiais judesiais: nesvarbu į kurią pusę: prieš ar palei laikrodžio rodyklę, kaip jums patogiau. Kuo daugiau padarysite judesių, tuo geriau pasidengs jūsų veidas.

Makiažo pagrindą dėti ant veido pradėkite nuo viršaus į apačią, kad krintančios makiažo dulkės patektų jums ant skruostų ir smakro, taip sutaupysite miltelių.

 

 

Makiažo pagrindo užbaigimas.

 

Norint kad makiažas atrodytų tikrai užbaigtas ir išliktų ilgiau, patartina naudoti pudrą makiažo fiksavimui (angl. VEIL). Ši pudra dedama ant veido naudojant tokią pat techniką kaip ir naudojant mineralinį makiažo pagrindą.

Riebiai odai pudra makiažo fiksavimui naudojama prieš makiažo pagrindą. Kitų tipų odai naudoti reikia po makiažo pagrindo.